Drift Mania Championship 2 Lite

Windows 8 için Drift Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 291.4 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Ratrod Studio Inc.
Drift Mania Championship 2 Lite; Windows 8 cihazlarınız da eğlenerek oynayabileceğiniz, dünya çapından diğer oyuncular ile drift yaparak muhteşem bir yarış deneyimi yaşayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir yarış oyunudur.

Drift Mania Championship 2 Lite; Windows 8 cihazlarınız da eğlenerek oynayabileceğiniz, dünya çapından diğer oyuncular ile drift yaparak muhteşem bir yarış deneyimi yaşayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir yarış oyunudur.

Bağımlılık yapan oyun yapısı, kolay kontrolleri ve 3D grafikleri ile eğlenerek oynayacağınız oyunda bulunan multiplayer desteği sayesinde dünya çapından diğer oyuncularla oynayabilir ve onlarla rekabet edebilirsiniz. Ayrıca oyun merkezi desteği sayesinde diğer oyuncuların puanlarını görebilir ve kendi puanınızla karşılaştırabilirsiniz.

Oyun severlere bir çok özelleştirme seçeneği sunan oyunda seçmiş olduğunuz araçları özelleştirebilir ve yükseltebilirsiniz. Bu sayede daha mükemmel driftler yaparak rakiplerinize fark atabilirsiniz. Ayrıca 60 başarı ve 48 performans yğkseltmelerini yaparak kariyer modunu tamamlayabilir ve usta bir yarışçı olabilirsiniz.

Drift Mania Championship 2 Lite oyunu içerisinde; Tüm yeni cihazlar ve tablet desteği, Tamamen özelleştirilebilir oyun kontrolleri, Sanal tekerlek direksiyon modu, 13 yüksek performanslı araçlar, 48 performans yükseltmeleri, Araç özelleştirme seçenekleri ve yükseltme, 3 zorluk seviyesi, Aracınızın tüm yönlerini ayarlamak için Ayarlama modu, Oyun Merkezi desteği gibi bir çok kullanışlı özellik barındırıyor.

Drift Mania Championship 2 Lite indir